38
ofert
7 393,69 zł/m2 cena: 539 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

3 pokoje lubin polne sprzedaż
 
DO SPRZEDAŻY
3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,9m2 + balkon + piwnica (4m2)+komórka na półpiętrze
w Lubinie na oś. Polne ul. Leszczynowa
usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą. 

Mieszkanie całkowicie wykończone i wyposażone - gotowe do wprowadzenia. 
Charakterystyka:

Mieszkanie dwustronne rozkładowe. 

przestronny salon połączony z wyjściem na spory balkon; salon od strony zachodniej, gustownie wykończony ze sztukaterią na ścianach;
Kuchnia - jasna i ustawna -połączona z jadalnią, nowe meble w zabudowie do sufitu wraz ze sprzętem AGD - lodówka, zmywarka, piekarnik,  płyta indukcyjna, okap.
Przestronna łazienka z wc: w glazurze, wanna, pralka, suszarka; 

Pokój sypialniany: łóżko sypialniane, meble,
Pokój biurowy: przestronna szafa garderobiana, biurko;
Przedpokój
balkon oraz piwnica;

Możliwość przerobienia jadalni na dodatkowy pokój sypialniany;
 
Standard Wykończenia: 
Mieszkanie po generalnym remoncie - całe mieszkanie po świeżej nowej aranżacji w ciepłej jednolitej i spójnej tonacji;
nowa kuchnia, Sprzęt AGD,
Nowe instalacje - elektryczna i wodno- kanalizacyjna;
Ściany w gładziach  oraz tynk ozdobny - pomalowane; podłogi panele  oraz glazura;
Rolety w oknach. 
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska;
W całym mieszkaniu liczne oświetlenie ledowe. 

W cenie mieszkania istnieje możliwość pozostawienia większości wyposażenia.

W każdym pomieszczeniu duże okna, zapewniające mnóstwo naturalnego światła przez cały dzień.

Mieszkanie bardzo czyste i zadbane - gotowe do zamieszkania.

Widok z balkonu na zieleń oraz plac zabaw – idealne rozwiązanie dla rodziców.

LOKALIZACJA - Lubin, oś. Polne, ul. Leszczynowa

Przed budynkiem liczne parkingi.
W najbliższej okolicy: Plac zabaw, Przystanek bezpłatnej komunikacji miejskiej, liczne punkty handlowe i usługowe; Powstaje "pod nosem" Centrum Handlowe;
Pełna Infrastruktura na miejscu. 
Kościół, szkoła podstawowa Nr 8;

WYGODNE MIESJCE DO ZAMIESZKANIA DLA RODZINY 2+2.

Czynsz za mieszkanie 1150zł ( ogrzewanie, wywóz nieczystości, administracja, woda, gaz) + prąd

CENA ZA MIESZKANIE 539 000 zł 

 

LCN Radosław Miszczyk tel. 690 125 601
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr licencji 15210
 
LUBIŃSKIE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI
Lubin, ul. BOLESŁAWA CHROBREGO 1B
( na przeciwko Ratusza obok SKLEPU AS )
- Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w biurze w godz. 9.00 - 16:30,
pod numerem telefonu 690 125 601 
oraz na stronie www.lubin-nieruchomosci.pl
 
LCN – Lubińskie Centrum Nieruchomości – jesteśmy wiodącym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku lokalnym. Klienci w ramach współpracy korzystają z naszej wiedzy, doświadczenia oraz skutecznych narzędzi marketingowych.
W ramach współpracy naszym klientom oferujemy:
  • bezpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania nieruchomości - wyszukamy najlepszą ratę kredytu na rynku;
  • gwarancję bezpieczeństwa transakcji – Licencja Państwowa nadana przez Ministra Infrastruktury – nr lic. 15 210; dodatkowo każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczeniową  PZU S.A. ;
  • korzystną cenę zakupu nieruchomości – w przypadku znalezienia przez Klienta w innym biurze tej samej nieruchomości z niższą ceną, my zaoferujemy zakup na jeszcze korzystniejszych warunkach;
  • rzetelną obsługę - uczestniczymy i wspieramy klienta na każdym etapie, aż do zakończenia transakcji;
  • W ramach współpracy dla strony Kupującej przekazujemy rabat 10% na asortyment do wykończenia wnętrz w sklepach OBI i Belpol;

Do ceny należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilno prawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko, PESEL oraz podpisu na umowie pośrednictwa lub okazaniu – adresowym.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LCN-MS-4128
Powierzchnia 72,90 m²
Powierzchnia użytkowa 72,80 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku wieżowiec
Standard
Opłaty w czynszu CO, gaz, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, monitoring, Części wspólne, administracja, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 1 150 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Plac zabaw tak
Widok na podwórko
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Liczba wind 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4124

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Polne, ul. Modrzewiowa na1 piętrze w budynku 8 piętrowym z windą. Mieszkanie o powierzchni 63,7m2 + balkon + piwnica. MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA.   Standard wykończenia:  MIESZKANIE DWUSTRONNIE ROZKŁADOWE ...

Powierzchnia
63,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 263,74 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4041

Mieszkania bezczynszowe o powierzchniach użytkowych od 33 m2 do 58 m2, w nowo budowanym, III piętrowym bloku z windą, przy ul. Małomickiej. Lokale 1 - 3 pokojowe sprzedawane są w stanie deweloperskim tj: - ściany w tynkach, na podłogach wylewki pod docelową podłogę; - ...

Powierzchnia
46,53 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 998,99 zł
cena 418 723 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4068

  Wykończone 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Przylesie,  ul. Krucza na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym windą. Mieszkanie o powierzchni 63,5m2 + balkon + piwnica + komórka lokatorska.   MIESZKANIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM, GOTOWE DO WPROWADZENIA.   Standard ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 076,21 zł
cena 455 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4075

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem, na I piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal rozkładowy, dwustronny, posiada 3 pokoje, z czego jeden połączony z kuchnią, łazienkę, wc oraz przedpokój. Mieszkanie ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 338,71 zł
cena 455 000