Szanowni Państwo,

 

W związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 r. RODO - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zamieszczamy poniżej następujące informacje:

 

1. Administratorem danych osobowych (ADO), jest:

Lubińskie Centrum Nieruchomości Paweł Monczak, NIP 692 -230 -77 -44, z siedzibą w 59-300 Lubin, ul. Bolesława Chrobrego 1B

oraz

LCN Radosław Miszczyk NIP 692 - 240 -90 - 83 z siedzibą w 59-300 Lubin, ul. Bolesława Chrobrego 1B

 

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zebrane dane osobowe mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji. Ponadto dane osobowe przetwarzane będą również w celu realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, m.in.: dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, prowadzenia rachunkowości jak również w celach archiwalnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 

3. Zgodnie z RODO i zasadami w nim określonymi przysługuje Państwu prawo do:

- odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych;

- usunięcia z systemu teleinformatycznego ADO oraz innych nośników danych, w dowolnym momencie wszystkich danych osobowych;

- żądania przeniesienia danych;

- dostępu do wglądu w swoje dane osobowe;

- wprowadzanie zmian w swoich danych osobowych;

- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

- wniesienia skargi do stosownego organu nadzorczego;

 

4. Państwa dane osobowe, przechowywane będą zgodnie z art. 118 k.c., lub do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych czy wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.