nowa oferta
lokal na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
lokal na sprzedaż

LCN-LS-4129

Lokal handlowo-usługowy, o powierzchni 33 m2, zlokalizowany na parterze w rozpoznawalnej części Centrum Lubina, ul. Drzymały tzw. "Podkowa".   Nieruchomość składa się z ok 24 m2 sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalno-magazynowego. Lokal przeznaczony do ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 454,55 zł
cena 180 000 
lokal na sprzedaż - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4128

3 pokoje lubin polne sprzedaż   DO SPRZEDAŻY 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,9m2 + balkon + piwnica (4m2)+komórka na półpiętrze w Lubinie na oś. Polne ul. Leszczynowa usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą.  Mieszkanie całkowicie wykończone i wyposażone ...

Powierzchnia
72,90 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 393,69 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne
video
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin

Lubin, Stary Lubin
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4127

  Nowa cena za mieszkanie Nowa cena za mieszkanie Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 59,45m2 + balkon 4m2 + komórka lokatorska 1,66m2. Mieszkanie usytuowane na 2 i 3 piętrze w budynku 3 piętrowym w Lubinie ...

Powierzchnia
63,44 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 757,25 zł
cena 619 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4125

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie   DO SPRZEDAŻY 3 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Lubina - ul. Skłodowskiej Curie - przy szkole podstawowej nr 1.  Mieszkanie o pow. 45,94m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym.   Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 645,83 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4124

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Polne, ul. Modrzewiowa na1 piętrze w budynku 8 piętrowym z windą. Mieszkanie o powierzchni 63,7m2 + balkon + piwnica. MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA.   Standard wykończenia:  MIESZKANIE DWUSTRONNIE ROZKŁADOWE ...

Powierzchnia
63,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 263,74 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Ustronie
lokal na sprzedaż

LCN-LS-4118

DO SPRZEDAŻY FUNKCJONALNY LOKAL UŻYTKOWY o pow. 108,86m2 położony na wysokim parterze oraz w podpiwniczeniu. Lokal posiada niezależne wejście od ulicy a przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.  Lokal handlowo-usługowy mieści się w budynku dwulokalowym ...

Powierzchnia
108,86 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
5 419,81 zł
cena 590 000 
lokal na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4117

Mieszkanie o powierzchni 32,40 m2, na parterze II piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Małomickiej. Lokal posiada 1 przestronny pokój, widną i ustawną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Mieszkanie ciepłe i przytulne.   Standard wykończenia: - ...

Powierzchnia
32,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 450,62 zł
cena 209 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4116

Mieszkanie o powierzchni 41,30 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na Przylesiu. Lokal z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, dającym spore możliwości aranżacyjne. Posiada 2 pokoje, widną i ustawną kuchnię, łazienkę, osobne wc oraz przedpokój. Mieszkanie ...

Powierzchnia
41,30 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 966,10 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4114

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w nowym budownictwie o pow. użytkowej 74,54 m² + strych + miejsce postojowe przed budynkiem + działka obok budynku.   Mieszkanie całkowicie wykończone i wyposażone. Kameralna i nowoczesna zabudowa. Budynek z 2023r.  Charakterystyka:    przestronny ...

Powierzchnia
74,54 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 779,98 zł
cena 729 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
video
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4113

 3 pokoje, Lubin, Centrum, sprzedam    Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,23m2 + balkon + piwnica, usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym w Centrum Lubina na ul. Kopernika. Mieszkanie całkowicie wykończone i wyposażone - gotowe do wprowadzenia.  Charakterystyka: Mieszkanie ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 388,89 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4112

  DO SPRZEDAŻY 2 pokojowe mieszkanie w LUBINIE na oś. Świerczewskiego ulica Bieszczadzka o pow. 37,2m2 + piwnica. Mieszkanie usytuowane na WYSOKIM PARTERZE w bloku 4 piętrowym.    Brak zabudowy okno w okno.    MIESZKANIE ROZKŁADOWE, JASNE, PRZESTRONNE ...

Powierzchnia
37,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 852,15 zł
cena 254 900 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4103

DO SPRZEDAŻY 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50,54 m2+ loggia (pow.7,16 m2) usytuowane na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym w NOWYM BUDONICTWIE w LUBINIE oś. USTRONIE ul. JANA PAWŁA. Budynek z 2020 roku. MIESZKANIE WYKOŃCZONE I WYPOSAŻONE - gotowe ...

Powierzchnia
50,54 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 634,35 zł
cena 588 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4093

Mieszkanie o powierzchni 47,90 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Staszica. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Ściany w gładzi, na podłogach panele, gres oraz wykładzina dywanowa. Okna pcv, ...

Powierzchnia
47,90 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 784,97 zł
cena 325 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Staszica

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4075

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem, na I piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal rozkładowy, dwustronny, posiada 3 pokoje, z czego jeden połączony z kuchnią, łazienkę, wc oraz przedpokój. Mieszkanie ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 338,71 zł
cena 455 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4068

  Wykończone 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Przylesie,  ul. Krucza na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym windą. Mieszkanie o powierzchni 63,5m2 + balkon + piwnica + komórka lokatorska.   MIESZKANIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM, GOTOWE DO WPROWADZENIA.   Standard ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 076,21 zł
cena 455 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4067

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie   DO SPRZEDAŻY 3 pokojowe mieszkanie w LUBINIE na oś.PRZYLESIE ulica ORLA o pow. 57,1m2 + loggia + piwnica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku z windą.    Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Brak ...

Powierzchnia
58,20 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 824,74 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4041

Mieszkania bezczynszowe o powierzchniach użytkowych od 33 m2 do 58 m2, w nowo budowanym, III piętrowym bloku z windą, przy ul. Małomickiej. Lokale 1 - 3 pokojowe sprzedawane są w stanie deweloperskim tj: - ściany w tynkach, na podłogach wylewki pod docelową podłogę; - ...

Powierzchnia
46,53 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 998,99 zł
cena 418 723 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Stary Lubin
mieszkanie na sprzedaż

LCN-MS-4035

DO SPRZEDAŻY SEGMENT W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W LUBINIE, oś. Stary Lubin o pow. użytkowej 88,04 m2 ( powierzchnia całkowita 105m2) + miejsce postojowe + działka. Charakterystyka: PARTER o pow. użytkowej 37,16m2 - salon 21,59m2 z wyjściem na taras/działkę, ...

Powierzchnia
105,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
80 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 085,71 zł
cena 849 000 
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin

Lubin, Przylesie
lokal na sprzedaż

LCN-LS-4033

Lokal użytkowy o powierzchni 63,00 m2, na parterze budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie.  Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia studia fotograficznego, posiada salę sprzedażową, w pełni wyposażone atelier oraz zaplecze socjalno-magazynowe. Ściany w ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 714,29 zł
cena 360 000 
lokal na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin
działka na sprzedaż

LCN-GS-4031

DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA BUDOWLANA W LUBINIE o pow. 4,14 ara pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z wbudowanymi usługami. Działka zlokalizowana w Lubinie przy ul. Kaletniczej - w około zabudowa mieszkaniowa. Wszystkie media w drodze.  Możliwa zabudowa do wysokości ...

Powierzchnia
414,00 m2
Cena za m2
712,56 zł
cena 295 000 
działka na sprzedaż - Lubin

Lubin, Stary Lubin
dom na sprzedaż

LCN-DS-3986

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 101,53 m2, zlokalizowany na osiedlu Stary Lubin. Parter budynku to strefa dzienna, z salonem z wyjściem na taras, aneksem kuchennym, łazienką wraz z toaletą oraz wiatrołapem. Garaż o powierzchni 15,6 m2 został zaadaptowany ...

Powierzchnia
101,53 m2
Powierzchnia działki [m2]
160 m²
Cena za m2
11 326,70 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin

Lubin
działka na sprzedaż

LCN-GS-3962

Działka budowlana o powierzchni 999 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej.  Grunt o regularnym kształcie (trapez).  Media: woda, kanalizacja - przy działce, prąd w bezpośrednim sąsiedztwie.   Dostępna jest również działka sąsiednia o powierzchni 999 ...

Powierzchnia
999,00 m2
Cena za m2
200,20 zł
cena 200 000 
działka na sprzedaż - Lubin

Lubin
działka na sprzedaż

LCN-GS-3894

Działka budowlana o powierzchni 12,04 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej.  Grunt o regularnym, prostokątnym kształcie. W MPZP oznaczony jest symbolem 5MN/U i przeznczony jest pod zabudowę jednorodzinną oraz usługową. Media: woda, ...

Powierzchnia
1 204,00 m2
Cena za m2
91,36 zł
cena 110 000 
działka na sprzedaż - Lubin

Lubin, Świerczewskiego
dom na sprzedaż

LCN-DS-3784

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE   Na sprzedaż duży budynek w okolicach Galerii Cuprum w Lubinie przy ul. Sybiraków. Ze względu na metraż budynku, ilość pokoi, wielkość działki ( miejsca parkingowe lub dodatkowa rozbudowa budynku), rozmieszczenie ...

Powierzchnia
310,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
627 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
4 806,45 zł
cena 1 490 000 
dom na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Ustronie
działka na sprzedaż

LCN-GS-3653

Działki usługowe o łącznej powierzchni 41,83 a, zlokalizowane przy osiedlu Ustronie w Lubinie.  Zgodnie z MPZP grunt oznaczony symbolem 8U, przeznaczony jest pod usługę, magazyny, rzemiosło, handel detaliczny i hurtowy oraz uzupełniająco pod mieszkania w budynkach ...

Powierzchnia
4 183,00 m2
Cena za m2
250,30 zł
cena 1 047 000 
działka na sprzedaż - Lubin, Ustronie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem